Zdeněk Hammer

Rád bych Vám nabídl  službu svatebního kameramana. Jsem zkušený a kreativní , který je schopen zachytit Vaši svatbu tak, aby vzniklo nádherné video, které si budete moci prohlížet po celý život. 


Kontaktní formulář

Rezervace

Vytvoření rezervace je snadné. Prvním krokem je vybrat datum a čas, kdy chcete svatební video natočit. Následně je možné vyplnit formulář, kde je potřeba uvést informace o místu, kde bude video natáčeno, počtu hostů a další důležité detaily.


Obsazeno - 2024

11.5. - 13.7. - 16.8. - 17.8. - 23.8. - 24.8. - 7.9.


Zdeněk Hammer

E-mail: hammer.z76@gmail.com  
Tel : 776 670 606
Olomouc, Czech Republik


vimeo  

Fotograf  -  Ivo Kotas

Spolupracuji

Fotograf  -  Ivo Kotas   

Svatební fotograf Ivo Kotas je název pro profesionálního fotografa, který se specializuje na zachycení svatebních okamžiků v Olomouci a okolí. Svatební fotograf Ivo Kotas může nabídnout různé služby, jako je reportážní fotografování, portrétní fotografování, fotokniha, a další. Svatební fotograf může mít různý styl, zkušenosti, ceny a dostupnost. Pokud hledáte svatebního fotografa v Olomouci a okolí, můžete si prohlédnout některé z možností na internetu.

Facebook 

www.ivokotas.cz


E-mail: fotograf@ivokotas.cz 
Tel : 775 182 829
Olomouc, Czech Republik


Svatební kameraman působící v celé ČR - Svatební video - natáčení svateb - Maturitní plesy - Olomouc, Praha, Brno, Zlín, Bruntál, Krnov, Opava, Šternberk, Rýmařov, Přerov, Hranice, Ostrava, Prostějov, Hradec nad Moravici, ... 

Using Format