Zdeněk Hammer

 Jako svatební kameraman se zaměřují na to, abych zachytil nezapomenutelné okamžiky vaší svatby. Mým cílem je vytvořit unikátní video, které vás bude provázet po celý život. Tvořím krásná videa, která jsou plná vzpomínek, emocí a lásky. 


Jsem tu, abych Vám pomohl zachytit nezapomenutelné momenty Vaší svatby. Nabízím profesionální služby v oblasti videa, které zahrnují zachycení všech důležitých momentů Vaší svatby – od příprav až po obřad a úžasnou atmosféru celého dne.  Mám zkušenost a dokáží udělat z Vašeho dne nezapomenutelný zážitek. Vytvářím krásná osobní videa, která zachycují krásu Vaší svatby a Vaši lásku, abych mohl udělat nezapomenutelné vzpomínky.

Svatební video by mělo zachytit celý den a jeho důležité momenty. Mezi tyto momenty patří například přípravy nevěsty a ženicha, obřad, přípitek, předtančení a samozřejmě i samotný tanec. Důležité je také zachytit atmosféru celého dne a emoce novomanželů i hostů.

Těší mne, že Vás má videotvorba oslovila. V případě zájmu o podrobnější informace a odpovědi na Vaše dotazy rád zodpovím v KONTAKTECH 
Záznam celého maturitního plesu. Předtančení, nástup, šerpování, sólo s rodiči a profesorským sborem, volná zábava.
Možnost individuální domluvy a požadavků maturantů.galerie  |  kontakt  |  facebook  |  vimeo 

Svatební kameraman působící v celé ČR - Svatební video - natáčení svateb - Maturitní plesy - Olomouc, Praha, Brno, Zlín, Bruntál, Krnov, Opava, Šternberk, Rýmařov, Přerov, Hranice, Ostrava, Prostějov, Hradec nad Moravici, ... 

Using Format